Перші вправи Рахуємо граючи 6+ Вид Ранок 18091

18091
Перші вправи Рахуємо граючи 6+ Вид Ранок - фото 1
Перші вправи Рахуємо граючи 6+ Вид Ранок - фото 1
Перші вправи Рахуємо граючи 6+ Вид Ранок - фото 2
Перші вправи Рахуємо граючи 6+ Вид Ранок - фото 3
Перші вправи Рахуємо граючи 6+ Вид Ранок - фото 4
Перші вправи Рахуємо граючи 6+ Вид Ранок - фото 5
40,00 грн
15
6,00 грн
34,00 грн
34,00 грн 15

*може складатися зі всього асортименту сайту

3500 грн

ПЕРШІ ВПРАВИ РАХУЄМО ГРАЮЧИ 6 ВИД РАНОК

Навчання математики може бути цікавим та захоплюючим! Робочий зошит "Рахуємо граючи" від видавництва "Ранок" розроблений спеціально для дітей віком від 6 років, які починають вивчати основи математики. Зошит містить веселі та цікаві завдання, які сприяють розвитку математичних здібностей дитини та формують її логічне мислення.

У зошиті "Рахуємо граючи" дитина знайомиться з основами математики, навчається рахувати до 10, виконувати дії додавання та віднімання, знаходити відповіді на логічні завдання та багато іншого. Для зручності в зошиті є ігрові наліпки, які допоможуть дитині зрозуміти та запам'ятати математичні поняття.

Купуючи робочий зошит "Рахуємо граючи" на сайті Кнігово, Ви гарантовано отримуєте якісний та корисний продукт за доступною ціною. Замовлення оформлюється швидко та зручно, а доставка здійснюється в найкоротші терміни. Розвивайте разом з нами!

Зошит-блокнот зручного формату для дітей від 6 років старшого дошкільного віку. Дитина познайомиться з основними елементами цифр і навчиться рахувати. Посібник формує графічні навички, та вчить самостійно виконувати завдання.

НОВА ПОШТА - від 70 грн
УКРПОШТА - від 55 грн
КУР’ЄР (Нова пошта) - від 100 грн
mastercard
visa
cash
На "Перші вправи Рахуємо граючи 6+ Вид Ранок" ще не залишали відгуки!

Станьте першими!