Нова школа для малят Тренуємо руку Клітинка 4+ Шевчук Л. АССА 14815

14815
Нова школа для малят Тренуємо руку Клітинка 4+ Шевчук Л. АССА - фото 1
Нова школа для малят Тренуємо руку Клітинка 4+ Шевчук Л. АССА - фото 1
Нова школа для малят Тренуємо руку Клітинка 4+ Шевчук Л. АССА - фото 2
Нова школа для малят Тренуємо руку Клітинка 4+ Шевчук Л. АССА - фото 3
Нова школа для малят Тренуємо руку Клітинка 4+ Шевчук Л. АССА - фото 4
21,00 грн
15
3,15 грн
17,85 грн
17,85 грн 15

*може складатися зі всього асортименту сайту

3500 грн

НОВА ШКОЛА ДЛЯ МАЛЯТ ТРЕНУЄМО РУКУ КЛІТИНКА 4 ШЕВЧУК Л. АССА

"Нова школа для малят. Тренуємо руку. Клітинка 4 " - це педагогічний посібник, розроблений Л. Шевчуком спеціально для дітей віком 4 роки та старше, з метою розвитку моторики руки та підготовки до навчання письма. Видавництво АССА пропонує цей продукт з урахуванням індивідуальних особливостей та потреб маленьких учнів.

Особливості:

1. Різноманітні вправи: книжка містить різноманітні завдання та вправи, спрямовані на розвиток моторики руки, координації та точності рухів.

2. Формат клітинки: клітинковий формат дозволяє дітям вчитися писати букви та цифри в межах лінійок, що сприяє правильному розміщенню та пропорціям.

3. Кольорові ілюстрації: яскраві та привабливі ілюстрації привертають увагу дітей та створюють комфортну атмосферу для навчання.

Ця книжка стане відмінним помічником для батьків та вихователів у підготовці дітей до навчання в школі, допоможе їм розвинути не лише моторику рук, а й підготує до успішного оволодіння навичками письма.

Робочий зошит містить вправи з написання різноманітних елементів на аркуші в клітинку за поданим зразком. Вправи у зошиті розташовані від простих до складних. Ігровий сюжет та вірші зацікавлять дитину, а пальчикова гімнастика допоможе у виконанні вправ.

Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 31.03.2014 р. № 14.1/12-Г-509)

НОВА ПОШТА - від 70 грн
УКРПОШТА - від 55 грн
КУР’ЄР (Нова пошта) - від 100 грн
mastercard
visa
cash
На "Нова школа для малят Тренуємо руку Клітинка 4+ Шевчук Л. АССА" ще не залишали відгуки!

Станьте першими!