Мышематика Необычная математика Логические задания для детей 5-6 лет Авт: Женя Кац Изд-во: МЦНМО 14640

14640
Мышематика Необычная математика Логические задания для детей 5-6 лет Авт: Женя Кац Изд-во: МЦНМО - фото 1
Мышематика Необычная математика Логические задания для детей 5-6 лет Авт: Женя Кац Изд-во: МЦНМО - фото 1
Мышематика Необычная математика Логические задания для детей 5-6 лет Авт: Женя Кац Изд-во: МЦНМО - фото 2
Мышематика Необычная математика Логические задания для детей 5-6 лет Авт: Женя Кац Изд-во: МЦНМО - фото 3
150,00 грн

*може складатися зі всього асортименту сайту

3500 грн

МИШЕМАТИКА НЕЗВИЧАЙНА МАТЕМАТИКА ЛОГІЧНІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ 5-6 РОКІВ АВТ: ЖЕНЯ КАЦ ВИД-ВО: МЦНМО

Мишематика – це захоплююча гра, яка допомагає дітям навчитися рахувати та вирішувати математичні завдання за допомогою логіки. У цій книзі зібрані цікаві завдання та головоломки, які дозволяють дітям розвивати своє мислення та логіку.

Книга "Мишематика – незвичайна математика. Логічні завдання для дітей 5-6 років" автора Женя Кац підходить для дітей дошкільного віку. Вона допоможе вашій дитині розвинути навички рахунку та логічного мислення.

У цій книзі ваша дитина знайде:

  • Завдання, що розвивають рахунок та логіку
  • Головоломки та лабіринти
  • Развиваючі вправи та ігри

Придбайте книгу "Мишематика – незвичайна математика. Логічні завдання для дітей 5-6 років" в інтернет-магазині Книгово та допоможіть своїй дитині навчитися рахувати із задоволенням!

Незвичайна математика - серія зошитів для дітей віком від чотирьох до восьми років. Ви тримаєте в руках другий зошит цієї серії для дітей п'яти-шести років. Чим же ці зошити незвичайні? По-перше, вони мають дещо іншу мету, ніж інші посібники з математики для дошкільнят.

Головна мета серії Незвичайна математика - не навчити дошкільника рахувати, а зацікавити дитину, запросити її на захоплюючу прогулянку у світ логіки та математики. Тому завдання серії насамперед цікаві. Всі завдання в Мишматиці — не більше 6. Проте вдалося зробити зошит, у якій завдання майже повторюються, отже кожен із дітей знайде якісь симпатичні йому завдання. Одним більше подобається ділити шоколадки для близнюків, іншим — малювати картинки за координатами, третіми — вирішувати завдання з паличками.

НОВА ПОШТА - від 70 грн
УКРПОШТА - від 55 грн
КУР’ЄР (Нова пошта) - від 100 грн
mastercard
visa
cash
На "Мышематика Необычная математика Логические задания для детей 5-6 лет Авт: Женя Кац Изд-во: МЦНМО" ще не залишали відгуки!

Станьте першими!