Чи готові ми до школи Вчимо англійську без проблем Крок до школи Робочий зошит Мультипредметний. Василь Федієнко, Тетяна Жирова. Школа. 17338

17338
Чи готові ми до школи Вчимо англійську без проблем Крок до школи Робочий зошит Мультипредметний. Василь Федієнко, Тетяна Жирова. Школа. - фото 1
Чи готові ми до школи Вчимо англійську без проблем Крок до школи Робочий зошит Мультипредметний. Василь Федієнко, Тетяна Жирова. Школа. - фото 1
Чи готові ми до школи Вчимо англійську без проблем Крок до школи Робочий зошит Мультипредметний. Василь Федієнко, Тетяна Жирова. Школа. - фото 2
Чи готові ми до школи Вчимо англійську без проблем Крок до школи Робочий зошит Мультипредметний. Василь Федієнко, Тетяна Жирова. Школа. - фото 3
190,00 грн
20
38,00 грн
152,00 грн
152,00 грн 20

*може складатися зі всього асортименту сайту

3500 грн

ЧИ ГОТОВІ МИ ДО ШКОЛИ ВЧИМО АНГЛІЙСЬКУ БЕЗ ПРОБЛЕМ КРОК ДО ШКОЛИ РОБОЧИЙ ЗОШИТ МУЛЬТИПРЕДМЕТНИЙ. ВАСИЛЬ ФЕДІЄНКО, ТЕТЯНА ЖИРОВА. ШКОЛА.

"Чи готові ми до школи? Вчимо англійську без проблем. Крок до школи. Робочий зошит мультипредметний" від Василя Федієнка та Тетяни Жирової, видавництва "Школа", - це навчальний посібник, який допомагає дітям підготуватися до шкільного життя та вивчення англійської мови.

У цій книзі діти знайдуть різноманітні вправи та завдання, які сприяють оволодінню англійською мовою, а також розвитку інших навичок, необхідних для успішного навчання. Посібник включає в себе вправи на вивчення лексики, граматики, а також читання та письмо.

"Крок до школи" допоможе дітям набути необхідних знань та навичок для успішного початку навчання в школі, зробить процес вивчення англійської мови цікавим та захоплюючим, а також підготує їх до подальшого навчання та розвитку.

Крок до школи Чи готові ми до школи Велика книга тестів Для дітей 5  В. Федієнко Школа. Усі ми знаємо, що тестування дитини під час вступу до школи не передбачене чинними законодавчими нормами. Але це на папері. 

На практиці ж тестування буде обов’язковим етапом під час вступу до гімназії або ж просто до престижної школи. 

Більше того, те саме тестування, тільки під назвою «співбесіда», швидше за все, буде запропоноване дитині під час вступу до будь-якого навчального закладу..

Під час добирання завдань для цієї збірки використовувалися матеріали й вимоги чинних програм для виховання та розвитку дітей у дошкільних закладах. А найголовніше реальні тестові завдання, які широко застосовуються під час співбесід із дітьми, що вступають до школи.

НОВА ПОШТА - від 70 грн
УКРПОШТА - від 55 грн
КУР’ЄР (Нова пошта) - від 100 грн
mastercard
visa
cash
На "Чи готові ми до школи Вчимо англійську без проблем Крок до школи Робочий зошит Мультипредметний. Василь Федієнко, Тетяна Жирова. Школа." ще не залишали відгуки!

Станьте першими!