Книга для вчителя Англійська мова 2 клас Zoom in Special 2 Teacher’s Book Mitchell H.Q. MM Publications 15144

15144
Книга для вчителя Англійська мова 2 клас Zoom in Special 2 Teacher’s Book Mitchell H.Q. MM Publications - фото 1
Книга для вчителя Англійська мова 2 клас Zoom in Special 2 Teacher’s Book Mitchell H.Q. MM Publications - фото 1
260,00 грн
500 грн
247,00 грн
1 000 грн
234,00 грн
260,00 грн 0

*може складатися зі всього асортименту сайту

3500 грн

Книга для вчителя Teacher's Book до підручника Англійська мова 2 клас Zoom in Special 2 Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить сторінки підручника, плани і рекомендації до проведення уроків, тести, а також додаткові матеріали.

Zoom in Special 2 Teacher's Book Zoom in Special 2 Teacher's Book - є книгою вчителя курсу англійської мови для початкових класів Zoom In Special. Zoom In Special - це захоплюючий початковий курс англійської мови, що складається з семи рівнів, спеціально розроблений для дітей починаючих вивчати англійську мову. Курс отримав схвальні відгуки вчителів за чітку та логічну структуру уроків. Він побудований за принципами Multiple Intelligence Theory і включає різні види навчальної та ігрової діяльності для учнів молодшої школи, для інтегрованого оволодіння мовними навичками. Теми, представлені в підручнику, відповідають вимогам освітньої програми з англійської мови для молодшої школи. 

Кожен розділ починається із комікса, на змісті якого будується подальша діяльність уроку. Особливості курсу: Дев'ять чотирьохсторінкових розділів, поділених на два уроки Стимулюючий матеріал, включаючи історії, пісні, ігри, тексти і міждисциплінарні заходи Три чотирьохсторінкових ревізійних блоку Огляд граматики і вимови кожні чотири блоки Спеціальні розділи з міжкультурної інформації Купити Zoom in Special 2 Teacher's Book можна на нашому сайті за недорогою ціною!

Книга для вчителя Англійська мова 2 клас Zoom in Special 2 Teacher’s Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
НОВА ПОШТА - від 70 грн
УКРПОШТА - від 55 грн
КУР’ЄР (Нова пошта) - від 100 грн
mastercard
visa
cash
На "Книга для вчителя Англійська мова 2 клас Zoom in Special 2 Teacher’s Book Mitchell H.Q. MM Publications" ще не залишали відгуки!

Станьте першими!