Мій конспект Алгебра 8 клас Оновлена програма Старова О. Основа 15368

15368
Мій конспект Алгебра 8 клас Оновлена програма Старова О. Основа - фото 1
Мій конспект Алгебра 8 клас Оновлена програма Старова О. Основа - фото 1
Мій конспект Алгебра 8 клас Оновлена програма Старова О. Основа - фото 2
Мій конспект Алгебра 8 клас Оновлена програма Старова О. Основа - фото 3
90,00 грн
15
13,50 грн
76,50 грн
76,50 грн 15

*може складатися зі всього асортименту сайту

3500 грн

Мій конспект Алгебра 8 клас. Видання Мій конспект це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку. Посібник розрахований на вчителів загальноосвітніх закладів, які працюють у 8 класі за навчальною програмою з математики «Математика. Навчальна програма для учнів 5–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів»(наказ № 804 Міністерства освіти і науки України від 07.06. 2017).
Основна мета посібника надати допомогу вчителеві під час підготовки до проведення уроків. У наведених конспектахподається тема, дидактичні цілі: навчальна, розвивальна, виховна, тип уроку, наочність та обладнання. Змістова частина конспектів уроків має заголовок «Хід уроку». 
Тут відображено: етапи уроку; зміст навчального матеріалу, що виноситься на урок; система типових завдань, необхідна для досягнення дидактичних цілей. Посібник містить:
Орієнтовне календарно-тематичне планування (70 год, 2 год на тиждень, резерв 20 годин); плани-конспекти на окремих аркушах; різноманітні завдання для організації роботи учнів на етапі актуалізації опорних знань: фронтальне опитування, самостійні роботи, математичні диктанти, тестові завдання; дидактичні матеріали; тексти контрольних робіт у двох варіантах; завдання підвищеної складності.
Мій конспект Алгебра 8 клас Оновлена програма Авт: Старова О. Вид: Основа
НОВА ПОШТА - від 70 грн
УКРПОШТА - від 55 грн
КУР’ЄР (Нова пошта) - від 100 грн
mastercard
visa
cash
На "Мій конспект Алгебра 8 клас Оновлена програма Старова О. Основа" ще не залишали відгуки!

Станьте першими!