Наближення. Наркотики і сп’яніння 93301

93301
Наближення. Наркотики і сп’яніння - фото 1
Наближення. Наркотики і сп’яніння - фото 1
Наближення. Наркотики і сп’яніння - фото 2
Наближення. Наркотики і сп’яніння - фото 3
Наближення. Наркотики і сп’яніння - фото 4
Наближення. Наркотики і сп’яніння - фото 5
Наближення. Наркотики і сп’яніння - фото 6
440,00 грн
17
74,80 грн
365,20 грн
365,20 грн 17

*може складатися зі всього асортименту сайту

3500 грн
Ернст Юнґер /Ernst Junger/ (1895–1998) – німецький письменник, публіцист та ідеолог консервативної революції, брав участь в обох світових війнах. Завдяки раннім художнім і публіцистичним творам вважається предтечею націонал-соціалізму, хоча його пізніші речі, написані після 1933 року, позначені критикою НСДАП. Беручи участь у Першій світовій війні офіцером, Юнґер пише одну зі своїх найвідоміших книжок «У сталевих грозах», в якій осмислює феномен війни, чим здобуває визнання як серед мілітаристів, так і серед пацифістів.

Після приходу Гітлера до влади Юнґер послідовно відкидає пропозиції правлячої партії увійти до її структур, водночас притримуючись правих консервативних поглядів. Попри вільнодумство і незалежну позицію, Юнґер залишається недоторканним, оскільки Гітлер поважає Юнґера через його заслуги у Першій світовій війні.

Післявоєнні роки Ернста Юнґера позначені плідною творчістю і здобуттям багатьох нагород у царині літератури і культури. Загалом же Юнґер – автор близько чотирнадцяти книжок надзвичайно широкого спектру: від роздумів про феномен війни і спогадів про участь у бойових діях, фантастичних романів «Геліополіс», «Скляні бджоли» та «Оймесвіль», де починає досліджувати концепцію постісторії, і аж до позначених автобіографічністю роздумів про вплив на людську свідомість алкоголю і різних психотропних препаратів, включаючи ЛСД.

Ернст Юнґер, поза сумнівом, є визначним письменником і мислителем, якому випала доля пережити страшні, епохальні злами Європи ХХ сторіччя та переплавити свій досвід у непроминальні твори, один з яких пропонується вам у цій книжці.

«Наближення. Наркотики та сп’яніння» – напрочуд оригінальний та глибокий історико-філософський і водночас автобіографічний трактат, позначений літературним хистом Ернста Юнґера, в якому письменник підсумовує свій досвід вживання різноманітних психоделічних речовин та й будь-чого, що здатне змінити звичне сприйняття реальності.

У цій книжці Юнґер уперше вживає поняття «психонавт» – надалі цим терміном широко послуговуватимуться на позначення людини, яка переживає психоделічний досвід внаслідок вживання наркотичних речовин. Проте, на відміну від Олдоса Гакслі з його «Дверима сприйняття», Юнґер у своїй праці більшою мірою зосереджується на езотеричному та естетичному аспектах зміни свідомості після вживання психоделічних речовин. Цікавим є те, що упродовж свого життя Юнґер тісно спілкувався з винахідником ЛСД Альбертом Гоффманом, вони постійно листувалися, обмінюватися літературою про речовини, здатні змінювати свідомість, та особистим досвідом їх вживання, а також провели багато спільних подорожей за межу звичного сприйняття реальності.

Юнґер описує власний досвід експериментів із різноманітними речовинами, що змінюють свідомість, такими як вино, пиво, нікотин, ефір, опій, кокаїн, марихуана, ЛСД тощо, а також розмірковує про їхнє міфологічне, історичне та культурне значення. Не оминає увагою і питання впливу цих речовин на авторів книжок, особливо представників літератури XIX століття – Шарля Бодлера, Гі де Мопассана, Томаса де Квінсі та інших.
НОВА ПОШТА - від 70 грн
УКРПОШТА - від 55 грн
КУР’ЄР (Нова пошта) - від 100 грн
mastercard
visa
cash
На "Наближення. Наркотики і сп’яніння" ще не залишали відгуки!

Станьте першими!
Популярні книги у категорії Ексклюзивна класика
Заправлена лампа
249,00 грн 199,20 грн
Чотири мільйони
249,00 грн 199,20 грн
Гімн
250,00 грн
Смерть у кредит
300,00 грн
Духовидець. Із записок графа фон О**
210,00 грн 199,50 грн
Віннету І. Роман
320,00 грн 304,00 грн
Віннету ІІ. Роман
320,00 грн 304,00 грн
Діагностувальні роботи Українська мова 5 клас НУШ За програмою Н. Голуб О. Горошкіної Авт: Панчук Г. Близнюк Б. Приведа О. Вид-во: Підручники і посібники
50,00 грн 40,00 грн
Зошит для підсумкового оцінювання навчальних досягнень Українська мова 5 клас НУШ Авт: Заболотний В.В. Заболотний О.В. Вид-во: Генеза
75,00 грн 63,75 грн
Робочий зошит Українська мова 5 клас НУШ За програмою Н. Голуб О. Горошкіної Авт: Панчук Г. Близнюк Б. Приведа О. Вид-во: Підручники і посібники
80,00 грн 64,00 грн
Зошит для контрольних робіт Українська мова 5 клас НУШ Авт: Авраменко О.М. Вид-во: Грамота
80,00 грн 60,00 грн
Усі діагностувальні роботи Українська мова 5 клас НУШ Авт: В. А. Казакова М. В. Коновалова Вид-во: Основа
120,00 грн 102,00 грн
Діагностичні роботи Українська мова та література 5 клас НУШ Авт: Когут В.М. Вид-во: Богдан
75,00 грн 60,00 грн
Робочий зошит Українська мова у текстах 5 клас 1-й семестр Авт: Николин М.М. та ін. Вид-во: Богдан
25,00 грн 20,00 грн
Українська мова Без репетитора Теорія Практика 5 клас Авт: Денисенко Н.В. Рубаник В.Ф. Вид-во: Торсінг
60,00 грн 48,00 грн