Методика - Формування елементів логіко-математичних понять у дітей дошкільного віку. ІІ гр. Дятлова С.І. Богдан. 78700

78700
Методика - Формування елементів логіко-математичних понять у дітей дошкільного віку. ІІ гр. Дятлова С.І. Богдан. - фото 1
Методика - Формування елементів логіко-математичних понять у дітей дошкільного віку. ІІ гр. Дятлова С.І. Богдан. - фото 1
Методика - Формування елементів логіко-математичних понять у дітей дошкільного віку. ІІ гр. Дятлова С.І. Богдан. - фото 2
20,00 грн
10
2,00 грн
18,00 грн
18,00 грн 10

*може складатися зі всього асортименту сайту

3500 грн

 

Методика - формування елементів логіко-математичних понять у дітей дошкільного віку

Хочете забезпечити дитині гарний старт у навчанні математики? Тоді методика "Формування елементів логіко-математичних понять у дітей дошкільного віку" стане в нагоді!

Ця методика розроблена ІІ групою дошкільного навчального закладу і містить комплексні вправи, що допоможуть розвинути логіку та математичні навички дітей віком від 4 до 6 років. Завдяки методиці ваша дитина зможе легше орієнтуватися в цифрах, вчиться складати рівняння, виконувати прості математичні операції та багато іншого.

Ця методика стане в нагоді будь-якому батьку, який хоче підготувати свою дитину до школи. Не втрачайте часу і замовляйте "Методика - формування елементів логіко-математичних понять у дітей дошкільного віку" в інтернет-магазині Кнігово за вигідною ціною!

Програма навчання математики дітей дошкільного віку ґрунтується на авторській інтегрованій технології, що відповідає Базовому компоненту дошкільної освіти. Основне завдання програми — формування загальнонавчальних умінь, оволодіння загальними методами розумової діяльності та початковими формами дослідництва, експериментування, винахідництва. Для вихователів дошкільних дитячих закладів, батьків, студентів.

НОВА ПОШТА - від 70 грн
УКРПОШТА - від 55 грн
КУР’ЄР (Нова пошта) - від 100 грн
mastercard
visa
cash
На "Методика - Формування елементів логіко-математичних понять у дітей дошкільного віку. ІІ гр. Дятлова С.І. Богдан." ще не залишали відгуки!

Станьте першими!
Популярні книги у категорії Зошити та посібники для дитячих садочків
Експрес-прописи з наліпками. Пишу та малюю по точках
21,90 грн
Експрес-прописи з наліпками. Пишу та наводжу
21,90 грн
Експрес-прописи з наліпками. Пишу та штрихую
21,90 грн
Експрес-прописи з наліпками. Пишу цифри та рахую
21,90 грн
Покупці також шукають Зошити та посібники Мистецтво 5 клас НУШ
Робочий зошит-альбом Мистецтво 5 клас НУШ Авт: Масол Л.М. Калініченко О.В. Вид-во: Освіта
120,00 грн 96,00 грн
Робочий зошит-альбом Мистецтво 5 клас НУШ Авт: Н. Лємешева Вид-во: Абетка
100,00 грн 80,00 грн