Підручник Pioneer Beginners SB Mitchell H.Q. Marileni Malkogianni MM Publications

27412
306,00 грн
ISBN: 9789605098834 Видавництво: MM PublicationsАвтор: Mitchell H.Q. Marileni MalkogianniОбкладинка: м якаФормат: А-4Рік видання: 2015Що це: Підручник для учняПредмет: Англійська моваМова Навчання: АнглійськаРівень: Beginner
500 грн
290,70 грн
306,00 грн 0
%D0%9F%D1%96%D0%B4%D1%80%D1%83%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BA+Pioneer+Beginners+SB+Mitchell+H.Q.+Marileni+Malkogianni+MM+Publications - фото 1
Student's Book Підручник Pioneer Beginners SB Mitchell H.Q. Marileni Malkogianni MM Publications. 
Pioneer - це інноваційний курс для молодих людей, який готує учнів від початкового до просунутого рівня володіння мовою.
Як основний курс для підлітків і молодих людей, містить специфічну природну мову, яка робить матеріал дуже актуальним і цікавим для студента. Всі рівні були перевірені під час роботи в класах і ретельно розроблені з урахуванням зворотного зв'язку, отриманого від вчителів з усього світу.
Завдяки своєму чіткому підходу з сильною комунікативної спрямованістю і істотним внеском з реального світу, Pioneer забезпечує успіх в навчанні.
Він складається з дванадцяти тематичних модулів, які дозволяють учням поглиблено опрацювати різні теми. Таким чином, учні можуть успішно спілкуватися англійською мовою в самих різних соціальних ситуаціях і середовищі.
Курс відповідає вимогам Загальноєвропейської системи рівнів володіння іноземною мовою і фокусується на систематичному розвитку ключових компетенцій.
Підручник Pioneer Beginners Student's Book Mitchell H.Q. Marileni Malkogianni MM Publications