Підручник New Destinations Level B1+ Culture Time for Ukraine Mitchell H.Q. Marileni Malkogianni MM Publications

27397
71,00 грн
ISBN: 9786180500912 Видавництво: MM PublicationsАвтор: Mitchell H.Q. Marileni MalkogianniОбкладинка: м якаФормат: А-4Рік видання: 2018Що це: Підручник для учняПредмет: Англійська моваМова Навчання: УкраїнськаАнглійська
500 грн
67,45 грн
71,00 грн 0
%D0%9F%D1%96%D0%B4%D1%80%D1%83%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BA+New+Destinations+Level+B1%2B+Culture+Time+for+Ukraine+Mitchell+H.Q.+Marileni+Malkogianni+MM+Publications - фото 1
Student's Book Підручник New Destinations Level B1+ Culture Time for Ukraine Mitchell H.Q. Marileni Malkogianni MM Publications. 
New Destinations. New Destinations - це новий курс для підлітків і дорослих, починаючи з рівня Beginner і до B2. Він відповідає вимогам Загальної Європейської Довідкової Системи.
Є книгою з окремими українознавчими матеріалами до підручника курса англійської мови для середньої та старшої школи.
Особливості курсу: 
Мотивація і сучасні теми з мультикультурної інформацією Живі діалоги, що представляють справжню розмовну англійську Комплексний підхід до розвитку чотирьох навичок Особлива увага приділяється створенню словникового запасу Граматика представлена і практикується в контексті Систематичний розвиток навичок читання і прослуховування Різні комунікативні завдання Покроковий підхід до написання Заходи, що заохочують учнів критично мислити Практичні поради, що допомагають студентам стати самостійними учнями Секція повторення в кожному модулі, що забезпечує регулярну перевірку Довідковий розділ граматики Пісні Додаткова граматична практика.
Student's Book Підручник New Destinations Level B1+ Culture Time for Ukraine Mitchell H.Q. Marileni Malkogianni MM Publications. Це новий курс для підлітків і дорослих.