Шановні покупці!
Комплектація замовлень починається лише після оплати замовлення! Термін комплектації залежить від об'єму замовлення та може складати до 14 РОБОЧИХ днів.

ЗАМОВЛЕННЯ НА КЛАСИ КОМПЛЕКТУЮТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВО!

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНА. МИ ПОВІДОМИМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ СПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ!

Замовлення, які оформлені після 29.12.2021 будуть оброблені після новорічних свят.
У разі відмови від вже сплачених замовлень - кошти повернуться до Вас протягом 5-х робочих банківських днів. Запит на повернення коштів можна залишити у Telegram або Viber. Термін відповіді менеджера може складати до 12 годин.


Як оформити замовлення? ⇒


ДПА 4 клас 2022

55 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

ДПА 2022 4 клас

Згідно листа Міністерства освіти і науки, при переході з 4-го в 5-ий клас, учень повинен скласти ДПА, куди входять письмові роботи з української мови, математики та читання. Завдання для контрольних робіт викладачі складають самостійно.

Для якісної підготовки до ДПА пропонуємо придбати посібник ДПА 4 клас математика завдання 2022, та не зволікати з підготовкою. Запропонований в посібнику матеріал повністю відповідає оновленій освітній програмі.

Також на нашому сайті можна купити ДПА 4 клас українська мова 2022. Хоча тестування в четвертому класі відбувається виключно для перевірки якості навчання, кожен батько бажає, щоб його дитина гарно написала підсумкові контрольні роботи. Посібник схвалено для використання в усіх середніх школах.

ДПА 4 клас 2022 завдання особливості

ДПА 2022 рік 4 клас проходить наприкінці навчального року. Зміст завдань формується на основі державних вимог.

На нашому сайті можна придбати ДПА 4 клас 2022 завдання з української мови, математики, літературного читання. Посібник має орієнтовні контрольні роботи двох типів, кожна з них розміщена в двох варіантах.

Збірник необхідний:

  • вчителям початкової школи;
  • учням 4-го класу;
  • батькам школярів.

Збірники розроблено згідно оновлених програм освіти, та підходять для підготовки до ДПА 2022 року

Також у нас можна придбати зразки завдань дпа 4 клас 2022:

Зміст посібника:

  • декілька інтегрованих контрольних робіт;
  • зручне виконання задач без додаткових аркушів.

Зошит ДПА 4 клас 2022: переваги

ДПА — це перший в житті школяра іспит, тому до цієї події треба віднестися відповідально. Зошит ДПА 4 клас 2022 містить необхідні завдання з усіх потрібних предметів. Виконання задач в збірнику покаже гарні результати на іспиті. Посібник складений таким чином, що дитина може самостійно розібратися у виконанні завдань, без допомоги батьків.

Також на нашому сайті можна купити ЗНО 2022, придбати ДПА 2022 в роздріб. Заказ оптом доставляється безкоштовно. Постійні покупці в Knigovo отримують вигідні знижки на повторну покупку товару.

Зошит ДПА 4 клас 2022 є обов'язковою навчальною літературою для підготовки учня четвертого класу до першого в його житті іспита. Посібник містить повний комплект необхідних завдань, з усіх предметів, які будуть на ДПА.

0
Ціна, грн