knigovo.org.ua
Новые поступления
0 800 212 812
многоканальный
Бесплатные звонки по Украине
даже с мобильного телефона
374792211
(066) 741-31-67
c 9-00 - 19-00
(095) 812-42-12
c 9-00 - 18-00
   
 
Регистрация| Вход
knigovo.org.ua
(066) 741-31-67
(095) 812-42-12

КАТАЛОГ ТОВАРА:

Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
 
 
» Підручники 1 клас Нова Програма / Учебники 1 класса по новой программе » Логіка 1 клас
 


Логіка 1 клас

Навчальні посібники «Планета Міркувань» (класи 1, 2, 3 та 4) написані для дітей віком від 6 до 12 років. Посібники написані у легкій формі і наповнені радістю.

Завдання курсу - формувати у дітей здатність до аналізу та синтезу, узагальнення та конкретизації, абстрагування та переносу, вміння класифікувати, порівнювати та виділяти суттєве, мислити за аналогією, бачити відмінності та закономірності, знаходити причинно-наслідкові зв’язки, розвивати логічне та комбінаторне мислення, а також вміння мислити асоціативно, шукати нестандартні підходи до розв’язання задач, розвиваючи тим самим евристичне творче мислення.

В посібниках також запропоновано ряд завдань на розвиток просторової уяви,  пам'яті, уваги та кмітливості.

Автор пропонує серію розвиваючих завдань і головоломок, які стимулюють роботу дитячого мозку, пробуджують творчість, дарують радість здогадки.

 

Підручники з предмету “Логіка” для 1 класу

Логіка - це один із найцікавіших предметів, що викладаються у сучасній школі. Цей курс передбачає своєї метою формування та розвиток здатностей до аналізу інформації, її узагальнення та систематизації, синтезу та абстрагування. Маленькі учні зможуть навчитися порівнювати, класифікувати та виокремлювати суттєве. Посібники серії “Планета Міркувань”, що створені за програмою О. Гісь, включають базові поняття та спрямовані на поступовий розвиток логічних навичок дітей, що навчаються у початковій школі.
В каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете посібник для вчителя курсу “Логіка” (1-4 класи) авторської програми О. Гісь та “Планета Міркувань. Навчальний посібник з розвитку мислення”.
До уваги користувачів нашого сайту! Щоб вам було простіше знайти в каталозі нашого інтернет-магазину товари, що можуть вас зацікавити, ми спеціально розмістили рекомендовані товари. Ми прагнемо того, щоб ви могли зекономити не тільки власні кошти, замовляючи товари за допомогою нашого сайту, але і заощадили ваш особистий час.
Серед переваг нашого інтернет-магазину Knigovo можна відзначити наступні:

  • Широкий асортимент. В нашому каталозі ви зможете знайти задачі на логіку для 1 класу, зошити, методичні та навчальні посібники, а також необхідні навчальні матеріали для учнів різних класів з інших предметів.
  • Демократичні ціни. Ми пропонуємо своїм онлайн-клієнтам вигідні умови замовлення товарів. Зокрема, при оптовому обсязі починають діяти знижки. Гнучка система знижок дозволяє скорочувати сукупні витрати при більшому замовленні. Крім того, при достатньо великому замовленні ми беремо на себе витрати на доставку.
  • Замовляючи товари для учнів і вчителів за допомогою нашого сайту, ви можете переконатися у перевагах онлайн-замовлення. З Knigovo ви зможете придбати необхідні вам товари вигідно, швидко та зручно.

Для отримання більш детальної інформації щодо товарів, представлених у нашому каталозі, умов замовлення, оплати та доставки, ви можете зручним вам способом зв’язатися з консультантами нашого книжкового інтернет-магазину.

Навчальний посібник Логічна мозаїка 1 клас Нова програма Авт: Шостак Л. Мединська А. Вид: Грамота
55,00 грн.
Планета Міркувань 1 клас Навчальний посібник з розвитку мислення Авт: Гісь О. Вид-во: Інститут сучасного підручника
90,00 грн.
Юным умникам и умницам Рабочая тетрадь 1 класс В двух частях Авт: Холодова О. Изд-во: РОСТ
120,00 грн.
** 110,00 грн.
Посібник. Планета міркувань. Методичний посібник для вчителя. 1-4 класи. Гісь О.М. Вид-во: Інститут сучасного підручника.
45,00 грн.
Логическая мозаика Рабочая тетрадь 1 класс Авт: Шостак Л. Мединская А. Изд-во: Одесса
55,00 грн.
Показать еще
Отследить заказ
X
Для того, чтобы узнать на каком этапе Ваш заказ необходимо ввести данные
ИЛИ

Внимание !

Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка

Доставка

Оплата

Вопросы и ответы

Производители:
Bloomsbury Cambridge university press Centropen Danko Toys Harper Collins Macmillan Mikko MM Publications National Geographic Learning New Time OLLI Oxford Septima Vladi Toys Інститут передових технологій Інститут сучасного підручника А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА Абетка АВДІ Айрис-пресс Академия Аксіома Алатон Арій АРТ АССА АСТ Астон Астрель-СПБ Атлас БАО Белкар-книга Бином Богдан Бріск Бумагія Вако Вежа Веско Весна Веста Виват Видавництво Старого Лева Время мастеров Гімназія ГАММА Генеза Граматика Грамота Дом Славянской Книги ЕЛВИК Жорж Знання Зодіак-ЕКО Интеллект-Центр Интердизайн Казка Картографія Київ Клуб сімейного дозвілля Книголав Конфетти Країна Мрій Кредо Кристал Бук Лібра-Терра Лінгвіст Літера ЛадКом Логос Луч Міцар Мандрівець Мапа Махаон Методика Паблішинг МЦНМО Наш час Новая Волна Оберіг Одесса Оріон Освіта Основа Підручники і посібники Парус-Друк Пегас Педагогічна думка Пелікан Перо Перун ПЕТ Попурри Початкова школа Промінь Просвещение Ранок Розвиваюче навчання РОСМЭН РОСТкнига Сім кольорів Самовар Світ Світич Світоч Сиция Талант Теза Тетрада Торсінг Плюс Українська картографічна група УкрСпецВидав УЛА Урбіно УЦПА Учитель Фактор Феникс Фоліо Форс Форум Харків Харків Освіта Центр підготовки абітурієнтів ЦНМЛ Шанс Школа Школа 2000 Школяр Экзамен Эксимо Эксмо Экспресс удачи Ювента Юнисофт Ярослав
^ Наверх