knigovo.org.ua
(066) 741-31-67    (095) 812-42-12    (063) 842-12-12
Новые поступления
0 800 212 812
многоканальный
Бесплатные звонки по Украине
даже с мобильного телефона
374792211
   
 
Регистрация| Вход
knigovo.org.ua
0 800 212 812
(066) 741-31-67
(095) 812-42-12
(063) 842-12-12

КАТАЛОГ ТОВАРА:

Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
 
 
» Підручники 1 клас Нова Програма / Учебники 1 класса по новой программе » Букварі за новою програмою
 


Букварі за новою програмою

Категорія містить букварі за новою програмою.

Буквар - навчальний посібник для навчання грамоти. Буквар допомагає учням засвоїти друковані і прописні букви і їх звукові значення, навчитися читати разом найпростіші склади і слова і правильно розуміти прочитане, вміти читати і розуміти невеликі тексти і вміти писати найпростіші слова та пропозиції.

Авторів: Рудяков А. Н., Вашуленко М. С., Захарійчук М. Д. та інші.

Рекомендовані МОН України.

Букварі за новою програмою

Кожен дорослий з дитинства пам'ятає свій перший буквар, ажде саме з цієї книжечки починається довгий шлях освіти будь-якої людини. В нашому інтернет-магазині ви знайдете букварі і читанки, які допоможуть малечі зробити свої перші кроки на шляху до розуміння грамоти. Цей посібник ідеально підходить для її вивчення.
Зрозуміло, що буквар є незамінним для того, щоб допомогти маленьким швидко засвоїти найпростіші поняття грамоти. З таким помічником, як перший буквар, дитина зможе вивчити друковані и прописні літери, співвіднести їх із звуковим значенням, а також зробити перші кроки у читанні, починаючи зі складів і поступово переходячи до слів. Завдяки простій подачі інформації і великій кількості яскравих картинок, дитина зможе правильно зрозуміти прочитане, поступово переходячи від словосполучень до речень, і далі до невеличких текстів. Букварі, створені авторами з урахуванням сучасних реалій підвищеної інформативності навколишнього середовища, місять матеріали, спрямовані на розширення словникового запасу дитини, розвитку мовлення та звукового аналізу мови.
У нас ви зможете замовити:

  • Буквар М.С. Вашуленко 1 клас, що рекомендований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Наведені у букварі головоломки та ребуси, а також різноманітні малюнки допоможуть дитині швидче засвоїти викладений матеріал. Структура підручника розподіляє його на три частини: добукварну, букварну та післябукварну.
  • Буквар М.Д. Захарійчук В.О. Науменко, який відповідає вимогам нової програми. Цей підручник є невід'ємною складовою частиною навчально-методичного комплекту для учнів початкової школи. Працюючи з цим букварем, вчителю буде легше викладати матеріал та спонукати учнів покращувати свої навички читання та робити перші кроки у напрямку грамотного письма.

Звертаємо вашу увагу на те, що в нашому каталозі ви можете найти супутні матеріали, що знадобляться учням, які навчатимуться у першому класі, зокрема зошит з читання та розвитку мовлення, першокласні прописи, уроки навчання грамоти і т.і.
Окрім широкого асортименту, до переваг нашого книжкового інтернет-магазину Knigovo можна віднести:

  • Демократичні ціни. Пам'ятайте про те, що наш інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам скористатися гнучкою системою знижок, суть якої полягає в тому, що при більшому об’ємі замовлення ви отримаєте більшу знижку.
  • Зручні, прості і зрозумілі умови для замовлення товарів з доставкою по території України. У відповідному розділі ви зможете знайти всю необхідну інформацію про те, як замовити букварі, читанки або інші товари з каталогу нашого сайту.

Користуючись перевагами нашого інтернет-магазину, ви зможете купити Буквар наступних авторів: Вашуленко М. С., Захарійчук М. Д., Рудяков А. Н. та інших.
Для того, щоб довідатися більше про переваги замовлення підручників за допомогою нашого інтернет-магазину, ви можете зв’язатися з консультантами Knigovo будь-яким зручним вам способом.

Товары по издательству :
Буквар Сонечко Авт: Воскресенська Н. Свашенко А. Вид-во: Харків
72,00 грн.
Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта
90,00 грн.
Букварь 1 класс Новая программа Авт: Рудяков А.Н. Фролова Т.Я. Миронова Л.А. Изд-во: Грамота
55,00 грн.
Букварь 1 класс Новая программа Авт: Н.С. Вашуленко И.Н. Лапшина Изд-во: Освита
66,00 грн.
Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.Д. Захарійчук В.О. Науменко Вид-во: Грамота
94,00 грн.
Показать еще
Отследить заказ
X
Для того, чтобы узнать на каком этапе Ваш заказ необходимо ввести данные
ИЛИ

Внимание !

Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !

Доставка

Оплата

Вопросы и ответы

Производители:
Bloomsbury Cambridge university press Centropen Danko Toys English Student Express Publishing Harper Collins Macmillan Mikko MM Publications Mr.Kid National Geographic Learning New Time OLLI Oxford Septima Snowdrop VegaBooks Vladi Toys Інкос Інститут передових технологій Інститут сучасного підручника Ірис А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА Абетка АВДІ Азбука Айрис-пресс Академия Аксіома Алатон Альпина Арій АРТ АРТБУКС АССА АСТ Астон Астрель-СПБ Атлас БАО Белкар-книга Бином Богдан Бріск Бумагія Вако ВВП НОТІС Вежа Веско Весна Веста Виват Видавництво Старого Лева Время мастеров Гімназія ГАММА Генеза Глорія Граматика Грамота ДМК Пресс Дом Славянской Книги Дочки-сыночки ЕЛВИК Жорж Зірка Знання Зодіак-ЕКО Интеллект-Центр Интердизайн Казка Картографія Київ Клиником Клуб сімейного дозвілля КМ-БУКС Книголав Колофон Конфетти Країна Мрій Кредо Кристал Бук Лібра-Терра Лінгвіст Літера ЛадКом Логос Луч Міцар Мандрівець Манн Иванов и Фербер Мапа Махаон Методика Паблішинг Моноліт МЦНМО Наш час Нова Книга Новая Волна Оберіг Одесса Оріон Освіта Основа Підручники і посібники Парус-Друк Пегас Педагогічна думка Пелікан Перо Перун ПЕТ Питер Пресс Попурри Початкова школа Право Промінь Просвещение Проф-Пресс Рідна Мова Ранок Розвиваюче навчання РОСМЭН РОСТкнига Сім кольорів Самовар Світ Світич Світоч Симфонія форте Сиция Соняшник Талант Теза Тетрада Торсінг Плюс Українська картографічна група УкрСпецВидав УЛА Урбіно УЦПА Учитель Фабула Фактор Феникс Фоліо Форс Форум Харків Харків Освіта Центр підготовки абітурієнтів ЦНМЛ Читариум Шанс Шинкаренко Школа Школа 2000 Школяр Эгмонт Экзамен Эксимо Эксмо Экспресс удачи Ювента Юнисофт Ярослав
^ Наверх