Отследить посылку

КАТАЛОГ ТОВАРА:

Узнайте больше

 
 
» Тематичні картки: Англійська мова
 

Тематичні картки: Англійська мова
  Тематичні картки: Англійська
Тематичні картки: Англійська моваЗавдяки комплексному впиву на органи чуттів лексика засвоюється набагато краще! Демонстраційний матеріал складається з 13 основних розмовних тем та призначений дя тих, хто вивчає англійську мову на початковому рівні. З одного боку кожної картки знаходиться ілюстрація, з іншого — англійська назва з транскрипцією.
Тематичні картки з англійської мови. ENGLISH. My Home. Комплект для вивчення англійської мови 32 шт. з фотоілюстраціями та методичні рекомендації. Вид-во: Ранок.
40,00 грн.
Тематичні картки з англійської мови. ENGLISH. Berries Vegetables Fruits. Комплект для вивчення англійської мови 32 шт. з фотоілюстраціями та методичні рекомендації. Вид-во: Ранок.
40,00 грн.
Тематичні картки з англійської мови. ENGLISH. Alphabet. Комплект для вивчення англійської мови 26 шт. з фотоілюстраціями та методичні рекомендації. Вид-во: Ранок.
40,00 грн.
Тематичні картки з англійської мови. ENGLISH. Animals At the Zoo On a Farm. Комплект для вивчення англійської мови 32 шт. з фотоілюстраціями та методичні рекомендації. Вид-во: Ранок.
40,00 грн.
Тематичні картки з англійської мови. ENGLISH. Clothes Footwear. Комплект для вивчення англійської мови 32 шт. з фотоілюстраціями та методичні рекомендації. Вид-во: Ранок.
40,00 грн.
Тематичні картки з англійської мови. ENGLISH. Food Drinks. Комплект для вивчення англійської мови 32 шт. з фотоілюстраціями та методичні рекомендації. Вид-во: Ранок.
40,00 грн.
Тематичні картки з англійської мови. ENGLISH. Seasons Weather Nature. Комплект для вивчення англійської мови 32 шт. з фотоілюстраціями та методичні рекомендації. Вид-во: Ранок.
40,00 грн.
Тематичні картки з англійської мови. ENGLISH. Jobs. Професії. Комплект для вивчення англійської мови 32 шт. з фотоілюстраціями та методичні рекомендації. Вид-во: Ранок.
40,00 грн.
Тематичні картки з англійської мови. ENGLISH. Hobby. Хобі. Комплект для вивчення англійської мови 32 шт. з фотоілюстраціями та методичні рекомендації. Вид-во: Ранок.
40,00 грн.
Тематичні картки з англійської мови. My family. Colours. Демонстрационный материал 32 шт. з фотоілюстраціями та методичні рекомендації. Вид-во: Ранок.
40,00 грн.

Вход

Лучшие товары

Вопросы и ответы

Производители:
Cambridge university press Macmillan Oxford Інститут сучасного підручника А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА Абетка АВДІ Айрис-пресс Академия Аксіома Алатон Арій Аргумент Принт АССА АСТ Астон Астрель-СПБ БАО Белкар-книга Богдан Вако Вежа Весна Веста Гімназія Генеза Грамота Довкілля-К Знання України Зодіак-ЕКО Илекса Интеллект-Центр Интердизайн Казка Кам янець-Подільський Медобори Картографія Країна Мрій Лібра-Терра Літера Литера Москва Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку Мандрівець Мастер-класс Махаон Монолит Навчальна книга Наш час Новая Волна Оберіг Оникс Освіта Основа Підручники і посібники Парус-Друк Пегас Перо Перун ПЕТ Початкова школа Промінь Просвещение Ранок РИПОЛ Классик Розвиваюче навчання РОСТкнига Сім кольорів Сінтекс Світ Світ дитинства Світич Світлофор Світоч Сиция Станіца Стрекоза Талант Таском Тернопіль Торнадо Торсінг Плюс Українська книжкова мережа УЛА Учитель Фактор Феникс Форум Харків Харків Освіта Центр підготовки абітурієнтів Центрполиграф ЦНМЛ Школа Школяр Экзамен Эксимо Эксмо Ювента Ярослав